„SPS +” Matrači 

Zīmols „SPS +” nodarbojas ar matraču ražošanu ar dažādiem pildījumiem. Mēs ražojam matračus ar atsperu bloku Bonnell un Pocket pamatā, kā arī bezatsperu matračus.

Saviem klientiem mēs piedāvājam pasūtīt matraci visdažādākos izmēros un formās, vai arī  izvēlēties matraci no mūsu standartpiedāvājuma. Tāpat mēs ražojam matračus uz koka rāmja, bērnu matračus, virsmatračus, gultas un dīvānus.  

Mēs izmantojam tikai kvalitatīvas, sertificētas izejvielas ar speciāliem, ekoloģiski tīriem impregnējumiem kas novērš insektu un putekļu rašanos.


„SPS +” Mēbeles

Ekskluzīvās mīkstās mebeles, nestandarta mīksto mēbeļu ražošana pēc skicēm un klientu bildēm saskaņā ar konkrētu telpu izmēriem ir otrs mūsu kompānijas darbības profils. Mēs ražojam elitāras mēbeles restorāniem, kazino un klubiem, kā arī bāriem, kafejnīcām un viesnīcām.

Atpūtas mēbelem ir obligāti jāatbilst telpas atmosfērai un koncepcijai, tāpēc tā spēlē ļoti svarīgu lomu interjera veidošanā.

Gaidījumā ja ja Jūs plānojat mīkstās mēbeles priekš sava restorāna vai kafejnīcas, mēs izgavojam kompaktus dīvānus, visdažādākus pufus, siena paneles, griestu dekoru un daudz ko citu.

 

  1.